Kim jesteśmy

Xcellent Lighting prezentuje w swej kolekcji oświetlenie ledowe o charakterystycznym, nowoczesnym kształcie. Tajwański producent wyróżnia się na tle pozostałych producentów dostępnych na rynku ciekawą, niebanalną formą, która łączy w sobie funkcjonalność, design i nutę orientu. Inspiracją do stworzenia oświetlenia ledowego była ergonomia, prostota, harmonia kształtów, obserwowana w świecie natury i wszechświecie. Proste, geometryczne kształty, odnajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Oświetlenie LED Xcellent Lighting to wysokiej jakości źródła światła marki OSRAM, co podkreśla prestiż, tej marki, gwarantując oprócz świeżego designu, wysoką jakość produktu. Wychodząc na przeciw trendom oprawy Xcellent w większości przypadków posiadają funkcję ściemniacza, co daje spore możliwości aranżacji oświetlenia światłem, w zależności od funkcji opraw lub potrzeby danej chwili.

Nowoczesny design

Dzięki wykonaniu opraw z wysokiej jakości plexiglassu Xcellent Lighting stworzył niespotykaną dotąd jakość opraw o ciekawym sposobie świecenia.

Zapraszamy do podróźy w poszukiwaniu inspiracji przy wystroju wnętrz i projektowaniu oświetlenia, oświetlenie led Xcellent Lighting to zupełnie nowe wzornictwo i ponadczasowy, modernistyczny design, odnajdujący się w wielu stylach wnętrzarskich.

Wzornictwo Xcellent Lighting oparte jest o proste, geometryczne wzory, minimalistyczne formy. Inspiracją przy powstaniu marki była natura oraz otaczające nas piękno wszechświata.

Poznaj oświetlenie Xcellent Lighting 

Nasza wizja

Miłość do nowoczesnego designu i piękna ukrytego w oświetleniu to misja tworzenia niepowtarzalnego i uniwersalnego wzornictwa. Uniwersalność kolekcji sprawia, że wpisują się one w różnorodne stylistycznie wnętrza.

Wizja Xcellent Lighting to tworzenie uniwersalnego, lecz niepowtarzalnego zarazem oświetlenia.

Zapraszamy do odkrywania światowego designu wraz z oświetleniem Xcellent Lighting.

Zapisz się do naszego newslettera